استایل بیلی ایلیش و لباس های گشاد او

لباس های گشاد بیلی ایلیش

بیلی ایلیش نمادی برای زنان جوان در سراسر جهان است. این خواننده جوان برای اولین بار در سال 2016 به شهرت رسید و پس از گذشت سال ها ، محبوبیت او رو به افزایش است. آهنگ هایی مانند “Bad Guy” و “Ocean Eyes” او را در بالای جدول آهنگ های معروف نگه داشته اند ، در حالی که سبک غیرمعمول و تحریک آمیز، او را به یک ستاره سبک بعید تبدیل کرده است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بیاموزید که چگونه الیش به شهرت رسیده است و چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در ظاهر او شده است و همچنین نظرش را درباره استایلش بدانید.

 

بیلی ایلیش از یک خانواده موسیقی است

 

بیلی ایلیش قطعاً تنها کسی در خانواده اش نیست که استعداد سرگرمی دارد. الیش در سال 2001 متولد شد ، یک برادر بزرگتر به نام Finneas O’Connell دارد که در نوع خود یک موسیقی دان محبوب است. این اوکانل بود که برای اولین بار وقت خود را صرف نوشتن آهنگ ها کرد و پدرش که هم پیانو می نوازد و هم اوکولله الهام می گرفت ، ایلیش را واداشت تا استعداد او در نوشتن و اجرای آهنگ را کشف کند.بیلی ایلیش همچنین به خاطر کمک به پیشرفت تکنیک آوازی و تکمیل “روش مناسب آواز” به کار خود در گروه کر اعتراف کرد.

الیش ابتدا به دنبال انتشار آهنگ “Ocean Eyes” که توسط برادر بزرگترش برای او نوشته شده بود ، به صحنه موسیقی وارد شد. این ترانه ، که برای اولین بار در Soundcloud منتشر شد ، سرانجام به هیلدیلی ارسال شد ، و بیشتر افراد برای شنیدن آن تنظیم می شوند. در پایان سال 2016 ، Eilish طرفداران زیادی ایجاد کرد و به سرعت به عنوان چیز بزرگ بعدی در موسیقی محبوب شناخته شد.حتی ستاره های برجسته راک مانند دیو گرول ، جبهه مقدم Foo Fighters ، کلاه خود را به Eilish به عنوان حامل مشعل سنگی برای نسل بعدی برده است.

لباس های گشاد بیلی ایلیش

 

چرا بیلی ایلیش لباس های گشاد میپوشد؟

 

بسیاری از ستارگان جوان پاپ به سمت تجهیزات دکوراسیون و لوازم جانبی پر زرق و برق تمایل پیدا می کنند ، فقط در آرایش و آرایش کامل ظاهر می شوند. ایلیش کاملاً برعکس است و سبک بسیار منحصر به فردی را توسعه داده است که بسیار محبوب شده است.

Eilish اغلب در لباس هایی دیده می شود که بلاگرهای مد آن را “گشاد ، گشاد و آندروژنیک” توصیف می کنند. او لباس های شلوار با طرح روشن که اندازه های آن خیلی بزرگ است را ترجیح می دهد. الیش همچنین تعداد زیادی کلاه سطلی ، عینک آفتابی بزرگ و کفش های ورزشی نایک استفاده می کند.

بیلی ایلیش واقعاً از کفش های ورزشی زنانه متنفر است. او در یک قسمت خرید کفش های کتانی به جو لاپوما از مجتمع گفت: “مرد ، کفش های کتانی دخترانه احمقانه هستند.” کفش های کتانی کلاسیک برای او یک ماده اصلی محسوب می شوند ، اما او ترجیح می دهد کفش های کتانی وی تیک ، “چروک” و رنگارنگ باشد و سبک های لوکس گوچی ، پرادا و بالنسیاگا در چرخش شدید او هستند. از روند تند کفش پدر متنفر هستید؟ بیلی آن را دوست دارد. او نفرت خود را نسبت به ونس حفظ می کند که به اعتقاد او معادل کفش “انرژی دیک کوچک” است.

علیرغم ماهیت غیرمعمول سبک او ، طرفداران لباسهایی را که الیش برای پوشیدن لباس خود انتخاب می کند دوست دارند و هنگامی که او لباس جدیدی را بیرون می آورد ، طرفداران او اغلب برای پوشش مثل ظاهر او دست و پنجه نرم می کنند. سبک قانون شکنانه او دوره آزادی بیان را آغاز کرده است. اما در پس طبیعت ظاهراً گاه به گاه لباس های او ، دلیل واقعی لباس پوشیدن الیش وجود دارد.

 

لباس های گشاد بیلی ایلیش

 

برای خرید تونیک زنانه به فروشگاه بست پوشاک مراجعه کنید.

 

نظر بیلی ایلیش درباره لباس هایش

 

الیش در مصاحبه اخیر خود با Vogue Australia ، در مورد دلیل پوشیدن فقط لباس های گشاد صحبت کرده است. الیش اظهار داشت که دوست دارد عنصری از رمز و راز را حفظ کند و کمی از خود را از چشم کنجکاو مردم دور نگه دارد. وی گفت که دوست دارد مردم بدانند که زیر لایه های مختلف لباس گشاد او چیست ، زیرا به این ترتیب “هیچ کس نمی تواند نظری داشته باشد . من هرگز نمی خواهم که دنیا همه چیز را درباره من بداند. منظورم این است که به همین دلیل لباسهای بزرگ گشاد می پوشم. هیچ کس نمی تواند نظری داشته باشد زیرا آنها چیزی که در زیر آن است را ندیده اند؟”

او در یک ویدیو برای کمپین MyTruth Calvin Klein گفت: “هیچ کس نمی تواند مانند” او ضخیم است ، او ضخیم نیست ، او یک الاغ صاف ، او یک الاغ چاق است. “هیچ کس نمی تواند هر یک از اینها را بگوید زیرا آنها نمی دانند. ” او افزود: «هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید: «وای هیکلش خوش‌تراش است، یا خوش‌تراش نیست، باسنش صاف است، یا بزرگ‌ است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حرف‌ها را بزند چون نمی‌دانند بدنم چه‌شکلی است اگر لباس راحت بپوشم می‌گویید زن نیستم. اگر لخت شوم می‌گویید هرزه‌ام. »

در حالی که الیش ترجیح می دهد یک روش خاص برای خودش بپوشد ، او همچنین تصریح کرد که از همه طرفداری می کند تا بتوانند به هر شکلی که می خواهند لباس بپوشند و از اینکه زن و مرد از راحتی در بدن خود حمایت می کنند.

با آخرین موفقیتش ، “Bad Guy” در بالای جدول ، به نظر می رسد که بیلی ایلیش برای مدتی در این لیست حضور داشته باشد. دیدگاه جالب و سبک عجیب و غریب سبک او جایگاه او را در فرهنگ پاپ تقویت کرده و برای هزاران طرفدار و پیرو فداکار وی ، ایلیش یک راک استار معتبر است.

 

منبع :

cheatsheet

elle

دیدگاه‌ها 0

ارسال دیدگاه

*
*